P7090393European Identity - The Art of Weaving Cultures

V dňoch 4.-11. júla sme sa traja členovia Ad hocu - Katka, Ejka a Adam - zúčastnili training course v malebnom severoanglickom mestečku Newcastle upon Tyne, kde nás pohostili kolegovia z RAID-TV (Raising Awareness in Darlington & Tees Valley). Stretli sme sa tu s účastníkmi z rôznych krajín – Veľkej Británie, Talianska, Španielska, Rumunska, Bulharska, Macedónska, Turecka, Gruzínska a Moldavska.

Čítať ďalej...

0Youth like a diamond

Mládež ako diamant. To je názov letnej mládežníckej výmeny v Turecku, ktorej sa zúčastnilo aj 5 účastníkov zo Slovenska. Prečítajte si, ako tento jedinečný projekt dopadol! :)

Čítať ďalej...

4Who are you, Europe?

V dňoch 14.3. - 21.3. sme vyslali skupinu piatich mladých slovákov na mládežnícku výmenu prebiehajúcu na nemeckom vidieku, v dedine Porschdorf neďaleko Drážďan, kde sa stretli s mladými ľuďmi z Nemecka, Rumunska, Česka a Talianska.

Čítať ďalej...

smallReduce, Reuse, Recycle_aRt

V dňoch 26.7- 3.8. 2014 sme vysielali skupinu na mládežnícku výmenu v anglickom mestečku Dulvertone. Okrem zástupcov Slovenska na výmene participovali účastníci so Slovinska, Česka, Poľska, Estónska a Veľkej Británie.

Čítať ďalej...

smallDistance makes no difference

V dňoch 18.7- 31.7. sa konala jedinečná výmena, ktorú organizovalo naše združenie neďaleko Fiľakova. Prečítajte si krátky článok od Simeona - účastníka z Bulharska  :) (EN) (VIDEO)

Čítať ďalej...

YouTube

NAŠI PARTNERI

 sfpa

 

logo ce-sk-quadri